Obesity News
On-line odborné poradny

On-line odborné poradny

Redakce

Na www.medispo.net jsme pro vás spustili on-line poradny. Máte tak lékaře, diabetologa či fyzického terapeuta přímo na dosah ruky. V rámci on-line poraden se budeme nejvíce věnovat obezitě, cukrovce, dietám či pohybovým aktivitám.

Pražské centrum je primárně určeno lidem s nadváhou a obezitou a dalšími přidruženými onemocněními, mezi které patří např. vysoký krevní tlak, diabetes mellitus 2. typu apod. Možnost přijít si zacvičit mají i specifi cké skupiny pacientů, jako např. lidé s osteoporózou, stejně tak ale i každý, kdo se chce rozhýbat, zlepšit svoji kondici či pozitivně ovlivnit svůj zdravotní stav. K účasti v rekondičních a regeneračních programech není nutné lékařské doporučení, avšak pokud to zdravotní stav vyžaduje, můžete u nás ještě před zahájením cvičení zdarma konzultovat s odborníkem. Veškeré cvičební aktivity probíhají pod dohledem zkušených a proškolených instruktorů, ale přesto se nejedná o zdravotnický provoz. Podrobné rozpisy a kontakty lze nalézt na internetových stránkách jednotlivých center na www.medispo.net.

Neváhejte a přijďte se poradit o vašem zdravém životním stylu!

Další prostor pro vaše pohybové aktivity

V únoru zahájí VŠTJ MEDICINA PRAHA ve spolupráci s A-fi tness cvičební programy v Roudnici nad Labem, která se tak stane již 7. místem, kde můžete zahájit své pohybové aktivity. Více na www.medispo.net.

Přečteno:  10152×

Vyšlo:  21. 1. 2010

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Životní styl, Poradny

 
© Aleš Krupička 2007–2020