Obesity News
Rekondiční sobota v Plzni

Rekondiční sobota v Plzni

Redakce

Již podruhé se ve spolupráci s VŠTJ MEDICINA PRAHA podařilo v Plzni zorganizovat rekondiční sobotu, a to 30. ledna 2010 v ZŠ Podmostní 1, kde sídlí i naše zdejší rekondiční centrum. Hlavním cílem této akce bylo ke zdravému pohybu pozvat nové cvičence, a to nejen z řad diabetiků. Všechny ty, kdo se nebojí začít s pohybem a chtějí si vyzkoušet různé typy cvičení.

Program začal netradičně, ale o to příjemněji, tombolou. Pro vylosované byly připraveny sportovní doplňky a DVD s bodyformingem. Poté přišla na řadu první část cvičení ve dvou tělocvičnách – aerobik a pilates s overbally. Následovalo cvičení na velkých míčích – fitballech, zdravotní cvičení a v posilovně kruhový trénink, který se setkal s velkým zájmem. Třetí blok cvičení obsahoval bodyforming spolu s cvičením s kmitací tyčí fl exibarem, břišní tance a posilování.

Ti, kdo se zrovna nechtěli hýbat s Miladou, Zuzanou, Dariou nebo Danou, měli možnost konzultovat s MUDr. Kyselovou nebo si odskočit k Jitce na protahovací masáž či se občerstvit zdravou kávou a čajem s přídavkem houby Reishi. Všech 31 zúčastněných odcházelo domů nejen s procvičenou a protaženou tělesnou schránkou, ale také s nabídkou pohybových aktivit plzeňského RC a s odbornými materiály VŠTJ MEDICINA PRAHA.

Přečteno:  9611×

Vyšlo:  17. 2. 2010

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Rekondiční centra

 
© Aleš Krupička 2007–2020