Obesity News
On-line odborné poradny na stránkách www.medispo.net

On-line odborné poradny na stránkách www.medispo.net

Redakce

Od druhého říjnového týdne jsou na internetových stránkách www.medispo.net spuštěny pravidelné týdenní on-line poradny s odborníky, díky nimž můžete získat užitečně informace o redukci váhy a příbuzných tématech. V jejich rámci můžete konzultovat s instruktory pohybových aktivit, nutričními terapeuty a lékaři. Ke vstupu do poraden je potřeba se jen zaregistrovat na výše uvedených stránkách.

Vaše otázky a odpovědi uvidí i ostatní uživatelé konzultace, resp. on-line poradny. V případě dotazů, na které nelze podat vyčerpávající odpověď pouze prostřednictvím internetu, tj. ty, které vyžadují osobní kontakt nebo více informací o daném problému, vás budeme směrovat do nejbližší vhodné poradny v místě vašeho bydliště.

Data a časy všech on-line konzultací budou uveřejněny na www.medispo.net dostatečně včas, a to alespoň měsíc před jejich konáním.

Jedním z partnerů on-line poraden je společnost Roche, na jejichž stránkách www.obezita.cz si např. můžete spočítat váš energetický příjem a také zde naleznete celou řadu užitečných rad.

Budeme se těšit na vaše dotazy a podělíme se o vaše zkušenosti s hubnutím.

Přečteno:  9938×

Vyšlo:  20. 10. 2010

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

 
© Aleš Krupička 2007–2020