Obesity News
S VŠTJ MEDICINA PRAHA hubneme i v roce 2011

S VŠTJ MEDICINA PRAHA hubneme i v roce 2011

Hned na prahu nového roku, tj. od ledna, nabízí VŠTJ MEDICINA PRAHA v rámci svých rekondičních center možnost zapojit se do redukčních programů. Můžete využít jak skupinových kurzů (12–15 osob), tak začít cvičit individuálně.

Hlavní výhodou všech pohybových programů pod hlavičkou VŠTJ MEDICINA PRAHA (Praha, Mladá Boleslav a České Budějovice) je možnost jejich individualizace v závislosti na vaší aktuální zdatnosti a přidružených onemocněních. V ostatních centrech plánujeme do budoucna také možnost si program přizpůsobit, nicméně cvičení v nich budou probíhat převážně ve skupinách. V rámci našich programů můžete navíc zdarma využít konzultace s lékaři, nutričními terapeuty či instruktory pohybových aktivit. Konzultovat lze i na www.obesity-news.cz.

Jak to vlastně probíhá

Kurzy jsou určeny pro všechny zájemce bez ohledu na věk a závažnost obezity, u klientů s přidruženými onemocněními bude program individualizován. Na začátku každého kurzu s vámi odborný pracovník prodiskutuje základní anamnestická data, na jejichž základě zjistí vaše možná rizika pro dané cvičení. Následuje úvodní měření a vysvětlení (tolik důležitých) zápisů jídelníčku. V průběhu kurzu jsou konzultace určeny především problémům a chybám v jídelníčcích a nesnázím při cvičení. Individuální dotazy lze řešit rovněž emailem nebo na konzultacích, které jsou v centrech pořádány pravidelně.

Kde začít?

Kde: v rekondičních centrech VŠTJ MEDICINA PRAHA, a to v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Litoměřicích a Mladá Boleslavi.

Cena: základní verze 1690 Kč, rozšířená verze (2× měření bodystatem) 1890 Kč.

Náplň kurzu: 25 hodin pohybové aktivity pod dozorem instruktora, 5 společných konzultačních hodin s lékařem a nutričním terapeutem, manuál.

Bližší informace naleznete na stránkách www.vstj.cz.

Přečteno:  9199×

Vyšlo:  30. 12. 2010

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Životní styl, Ostatní články

 
© Aleš Krupička 2007–2020