Obesity News
Tříměsíční kurzy změny životního stylu

Tříměsíční kurzy změny životního stylu

Se začátkem nového roku se v rekondičním centru Salmovská „rozběhl“ první tříměsíční kurz, který je zaměřen na úspěšnou změnu životního stylu, resp. na postupné zlepšování kondice a redukce hmotnosti, a to kombinací pohybové aktivity a úpravy stravování.

Do prvního kurzu, pod vedením MUDr. Radky Jedličkové a Jitky Laštovičkové, se přihlásilo sedm odvážných žen, které se rozhodly změnit svůj životní styl a zbavit se přebytečných kil a centimetrů v pase.

Obsahem je pět společných sezení s teoretickým výkladem a konzultacemi a dvě řízené hodiny pohybové aktivity týdně, tedy celkem 24 hodin cvičení.

První hodina pohybové aktivity probíhá každé pondělí v rekondičním centru Salmovská, pod vedením instruktorky Barbory Bilíkové, druhou hodinu si účastnice domluví podle svých možností individuálně.

Na první hodině se dámy seznámily s instruktorkou Bárou i s jednotlivými stroji určenými pro posilování nebo aerobní aktivitu a obdržely domácí úkol pro příští teoretickou hodinu, tj. zapsat si svůj týdenní jídelníček, který bude sloužit jako hlavní podklad úspěšných změn stravovacích návyků.

V rámci VŠTJ MEDICINA PRAHA budou probíhat i další kurzy. Jejich časový plán naleznete na www.vstj.cz v sekci „Výzkum“, kde se rovněž můžete i přihlásit.

Přečteno:  8576×

Vyšlo:  2. 2. 2011

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Článek je v kategoriích: Rekondiční centra

 
© Aleš Krupička 2007–2020