Obesity News
Koutky zdravého životního stylu jsou tu pro vás

Koutky zdravého životního stylu jsou tu pro vás

Redakce

Mnozí z nás se jistě nejednou pokoušeli hubnout. Otázkou pro všechny ale zůstává, jak to zařídit, aby tyto snahy přinesly své ovoce v delším časovém horizontu. Pro maximální podporu vašich hubnoucích aktivit je určena naše nová služba „Koutek zdravého životního stylu“, který naleznete ve vybraných lékárnách a rekondičních centrech.

Naše nová služba je reakcí na současnou skutečnost, kdy se na nás ze všech stran – ze sdělovacích prostředků, internetu či lifestylovových magazínů – doslova valí nekonečné množství informací na téma, jak to udělat, abychom byli stále krásní, štíhlí a zdraví. Naším cílem proto je poskytnout vám korektní a ucelené informace a tím vám pomoci se lépe orientovat v nepřeberné záplavě zpráv a článků.

Všechno, co ke zdravému životnímu stylu potřebujete

V současné době můžete Koutky navštívit v lékárnách Císařská a Faustův dům na Praze 2 a v lékárně IKEM na Praze 4. Naleznete je i v Rekondičních centrech VŠTJ MEDICINA, a to v Praze v ulici Salmovská a nově i našem centru v Mladé Boleslavi.

V našem Koutku si můžete pořídit svůj osobní zápisník jídelníčku a pohybové aktivity a rovněž tabulky energetických hodnot potravin, které jsou také užitečným pomocníkem v redukčním období. S těmito brožurkami při sobě se naučíte lépe poznat, co jíte, zapisovat si příjem kalorií a orientovat se v energetických hodnotách potravin. Součástí Koutku jsou i materiály zdarma s tematickým zaměřením, kde každý najde cenné informace i nejrůznější rady a doporučení. V Koutku máte také jedinečnou příležitost získat zajímavé poznatky a informace přímo ze strany lékárníků. Nikdy není na škodu naučit se rozlišovat mezi potravinovým doplňkem a lékem na hubnutí a dostat se k mnoho dalším cenným radám, užitečným odkazům a kontaktům. Koutky neslouží jen těm, kdo chtějí začít hubnout, ale mohou zaujmout každého, kdo chce mít své zdraví pod kontrolou a má zájem dovědět se více o zdravém životním stylu.

V našich Koutcích budeme postupně realizovat bezplatné konzultace a volně přístupné akce. Během září zprovozníme internetové stránky www.koutekzdravi.net a Koutky budou k dohledání také na facebooku.

Udělejte si na sebe čas a zajděte do Koutku zdravého životního stylu, vaše tělo si to přece zaslouží! O novinkách vás budeme průběžně informovat.

Přečteno:  8023×

Vyšlo:  14. 9. 2011

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

 
© Aleš Krupička 2007–2020