Obesity News
Vánoční soutěž s VŠTJ MEDICINA

Vánoční soutěž s VŠTJ MEDICINA

Mgr. Zuzana Borkovcová

Vánoce pomalu klepou na dveře, a tak rekondiční centrum VŠTJ MEDICINA pro své stávající členy pořádá již po několikáté Velkou vánoční soutěž, jejímž hlavním partnerem je společnost ZEPTER.

Soutěž probíhá od 8. 11. do 20. 12. 2011 v rekondičních centrech v Praze, Mladé Boleslavi, Plzni, Tachově, Litoměřicích, Českých Budějovicích a Karlových Varech. V rámci soutěže získají členové těchto center oproti zakoupeným permanentkám kupóny, jejichž slosování proběhne 23. 12. 2011. Podrobnější informace naleznete ve svém centru nebo na www.vstj.cz. Hlavní cenou je sada pěti nožů, sada dvou nožů a zapékací nádoba od hlavního partnera akce, kterou je společnost ZEPTER, ta též dodala i další ceny v podobě kosmetických výrobků.

Hlavní výhra – sada 5 nožů od společnosti ZEPTER

Další ceny, o které můžete soutěžit, jsou volejbalové a gymnastické míče od společnosti KORUNNÍ a také procedury z nabídky rekondičních center VŠTJ MEDICINA, jako např. komplexní či třicetiminutové masáže, měření na bodystatu, hodiny cvičení dle vlastního výběru, trička a permanentky různých velikostí. Touto cestou chceme také poděkovat všem partnerům soutěže za poskytnutí hodnotných cen. Potencionálním výhercům přejme hodně štěstí a těšíme se na další ročník soutěže Tým VŠTJ MEDICINA.

Přečteno:  5924×

Vyšlo:  16. 11. 2011

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

 
© Aleš Krupička 2007–2020