Obesity News
Podzimní novinky ze ŽIJZDRAVĚ.CZ

Podzimní novinky ze ŽIJZDRAVĚ.CZ

Podzimní sychravé a lezavé počasí svádí k lenošení u televize, popíjení oslazeného čaje a uzobávání sladkostí. Jestliže vám chybí motivace, hledáte výmluvy, proč o víkendu nepokračovat ve zdravém stravování nebo se přemáháte ujít dvě zastávky pěšky, pak jsou pro vás stránky www.ŽijZdravě.cz to pravé. Naleznete zde například pomoc od celé řady odborníků, seznámíte se se zajímavými recepty, díky kterým se vám budou lépe naplňovat dietní opatření, a svoje hubnoucí úspěchy pak budete moci zaznamenat do interaktivní aplikace Můj deníček. Až se vám zase nebude chtít sportovat a skončíte u televize nebo počítače, podívejte se na www.ZijZdrave.cz. Zjistíte, že hubnutí může být zdravé a zábavné.

Podzimní novinky
ze ŽIJZDRAVĚ.CZ

Jak zhubnout po porodu?

Většina žen v průběhu těhotenství přibere na váze. Otázkou je jen o kolik. V důsledku toho bývá většina novopečených maminek se svou postavou po porodu nespokojená a touží se vrátit na svou původní váhu.

Existují správné, ale také špatné způsoby redukce hmotnosti, které mohou ublížit nejen matce, ale i kojenému miminku. Odpovědi na otázky, jak po porodu zhubnout, kdy začít nebo jaké jsou nejčastější mýty spojené se shazováním kil v tomto období a mnoho dalších naleznete na www.ZijZdrave.cz.

Podzimní novinky
ze ŽIJZDRAVĚ.CZ

Zkuste oběd ze školní jídelny!

Školní jídelny už dávno žákům ani odborníkům na výživu nenahání husí kůži. Ve finále soutěže o nejlepší školní oběd v Brně předvedlo deset finalistů z osmi desítek přihlášených jídelen, že levné a výživné jídlo může dětem chutnat.

Porota složená z odborníků na školní stravování, nutričních expertů, žáků a novinářů rozhodla jednoznačně. Vítězem se stala jídelna ze Základní školy náměstí Svornosti v Brně s lososem, za kterého by se nestyděly ani drahé restaurace. S jakými jídly soutěžili další finalisté a jak dopadli, se dozvíte na www.ZijZdrave.cz.

Na Facebooku to žije: Letos zhubnu!

U všeho být první nejspíše nemusíte. Ale co takhle nechat se včas upozornit na zajímavosti o zdravém životním stylu, sdílet své zkušenosti s dietou a navzájem se motivovat? Navštivte facebookový profil Letos zhubnu a buďte v centru dění!

Přečteno:  6164×

Vyšlo:  26. 10. 2012

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

 
© Aleš Krupička 2007–2020