Obesity News
Přijeďte se s námi vzdělávat a hýbat

Přijeďte se s námi vzdělávat a hýbat

Bc. Daniela Hillayová

VŠTJ MEDICINA Praha pořádá v rámci svého programu rekondiční pobytové akce. Hlavní náplní rekondičních pobytů jsou pohybové aktivity pod odborným vedením instruktorů.

Pobytový kurz v Srbech od 20. do 23. března 2014

Rozšířený program nejen PRO DIABETIKY – přednášky na téma diabetes a pohyb, diabetes a výživa, konverzační mapy.

Ubytování: hotel Astra, Srby (okr. Kladno)

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny: koupelna s vanou, WC, telefon, LCD, SAT, lednice. Po celou dobu pobytu máte možnost zdarma využívat celodenně vnitřní hotelový bazén. Po celou dobu pobytu je zajištěná přítomnost lékařů a zdravotních sester. Připraven je celodenní program pestrých aktivit.

Další podrobnosti a přihlášky najdete na www.vstj.cz/akce.

Banding klub v Srbech: 21. až 23. březen 2014 – podrobnosti na www.vstj.cz.

Tříměsíční redukční kurzy

Bojujete se získanými kilogramy po Vánocích? Chcete si splnit novoroční předsevzetí a konečně zhubnout? Využijte možnosti našich tříměsíčních redukčních kurzů a nechte si poradit od odborníků. Kurzy probíhají v individuální nebo skupinové formě v rekondičních centrech v Praze, Českých Budějovicích a Brně. Přihlášky a více informací naleznete na www.vstj.cz v rubrice Tříměsíční kurzy.

Zjištění složení těla přístrojem InBody

Od ledna máte možnost si nechat provést v RC Salmovská komplexní analýzu složení těla pomocí přístroje InBody230. Jde o velmi rychlé a přesné měření, výsledky máte ihned k dispozici. Dozvíte se množství tuků, vody a svalů v těle, dále BMI, hodnotu bazálního metabolismu, rozložení tuků a svalů na těle včetně končetin a mnoho dalšího. InBody je neocenitelná pomůcka při zjišťování účinnosti redukčního režimu!

Přečteno:  3993×

Vyšlo:  20. 2. 2014

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

 
© Aleš Krupička 2007–2020