Obesity News

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Bc. Andrea Trajková

Od října v RC Medipont zahajujeme cvičení pro těhotné ženy, a to každou středu od 18:15 do 19:15. Cvičení vede fyzioterapeutka. Protože nejde o formu kurzu, je možné kdykoliv začít, nebo cvičení ze zdravotních důvodů ukončit.

PROČ CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ?

Pokud těhotenství probíhá normálně a žena nemá žádné zdravotní potíže, pak není důvod, proč se v těhotenství vzdávat cvičení. Přiměřená pohybová aktivita má příznivý vliv na fyzickou kondici i psychiku a slouží zároveň jako příprava na porod. Zároveň funguje jako prevence častých těhotenských obtíží (bolesti zad, křečové žíly, ploché nohy apod.).

CO VÁS NA CVIČENÍ ČEKÁ?

Prvky rehabilitačního cvičení, protahovací a uvolňovací cviky, cviky posilující pánevní dno, dechová a relaxační cvičení a další vhodné pohybové aktivity.

Zájemci si mohou také vyzkoušet skupinové cvičení Fit Bodyforming, které probíhá každý čtvrtek od 17.30 do 18.00 v tělocvičně PF JČU v Dukelské ulici 245/9 (České Budějovice). Cvičení je zaměřené kondičně, pomůže s formováním postavy a spálíte při něm přebytečné tukové zásoby.

Přečteno:  4528×

Vyšlo:  6. 11. 2014

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Článek je v kategoriích: Rekondiční centra

 
© Aleš Krupička 2007–2020