Obesity News
Aktuality 2015/2

Aktuality 2015/2

Bc. Daniela Hillayová, Aneta Hásková, Bc. Andrea Trajková

V únorových aktualitách se seznámíte s edukačně-rekondičním pobytem pro diabetiky a kardiaky, pozveme vás na cvičení s dětmi, individuální tříměsíční redukční kurz a další běh skupinového redukčního programu v Českých Budějovicích.

EDUKAČNĚ-REKONDIČNÍ POBYT PRO DIABETIKY A KARDIAKY

Léčíte se s cukrovkou, vysokým krevním tlakem, máte problémy s nadváhou či obezitou? Chcete se dozvědět více o svých chorobách a udělat něco pro své zdraví? Edukačně rekondiční pobyt je tím ideálním řešením. Setkáte se zde s odborníky, kteří vám ve všem rádi poradí, ale i s lidmi s podobnými problémy. Zkusíte si různé formy cvičení, nordic walking, budete mít k dispozici bazén po celý den a dozvíte se mnoho zajímavostí o stravě a informací o vašem onemocnění.

Více naleznete na www.vstj.cz v záložce Pobytové akce.

  • Kdy: 19. 3. až 22. 3. 2015
  • Kde: Hotel Astra, Srby (okres Kladno)
  • Cena: 3 500 Kč (pro členy VŠTJ Medicína Praha 3 300 Kč)

CVIČENÍ S DĚTMI

Každou první sobotu v měsíci je připraven zábavný program plný pohybu pro vaše děti. Dále můžete využít konzultací s nutriční terapeutkou Bc. Zuzanou Dvořákovou. Nejbližší cvičení se koná již v sobotu 7. 2. 2015 od 9:00 hodin v Gymnáziu na Vítězné pláni 1160, Praha 4. Další zábavná cvičení pro děti proběhnou tamtéž 7. 3., 4. 4., 25. 4. a 6. 6. 2015. Těšíme se na Vás! Aneta Hásková

INDIVIDUÁLNÍ TŘÍMĚSÍČNÍ REDUKČNÍ KURZY

Nevydržela vám novoroční předsevzetí a nedaří se zhubnout? Velká snaha, ale žádné výsledky? Pojďte to změnit! Navštivte naše rekondiční centrum v Salmovské ulici v Praze 2 a naučte se správně hýbat a stravovat. Individuálně se vám budou věnovat odborníci: nutriční terapeuti, fyzioterapeuti, obezitologové a instruktoři pohybových aktivit.

Více na www.vstj.cz v záložce Tříměsíční kurzy.

RC MEDIPONT – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pro velký zájem bude v únoru spuštěn další běh skupinového redukčního programu. Více informací na stránkách www.vstj.cz v záložce Tříměsíční kurzy. Do individuálního kurzu se můžete zapojit kdykoli v průběhu roku. / V lednu jsme úspěšně rozjeli sobotní cvičení, takže každou sobotu od 14 do 19 hodin můžete přijít do RC Medipont zacvičit si. / Únorové cvičení s dětmi proběhne 10. 2. opět v tělocvičně Sokol Čtyři Dvory. Kromě cvičení a her se děti mohou účastnit i projektu „Poznej své tělo“, v němž se formou vhodnou pro mladší školní věk seznámí s anatomií a fungováním lidského těla.

Přečteno:  4733×

Vyšlo:  5. 2. 2015

Diskuze: 0 příspěvků (vstoupit do diskuze)

Poslat článek: e-mailem

Hodnocení:  12345

Článek je v kategoriích: Ostatní články

 
© Aleš Krupička 2007–2020